Podbitka dachowa VOX z perforacją S-07/SVP-07-nature lub bez perforacji S-08/SVP-08-nature. Dostępna w wielu kolorach! - Tychy Katowicka 41

podbitka-1.jpg
  • nowość
Cena: 24,20 zł 24.20
ilość m2
* - Pole wymagane

Opis


 SYSTEM PODBITKI DACHOWEJ VOX

System podbitki dachowej stanowi praktyczny sposób wykończenia dachu, gdzie liczy się dobry efekt estetyczny, uzyskany za korzystną cenę i zastosowanie najnowszych technologi.

 

Podbitka dachowa Profile VOX to trwały, lekki, nietoksyczny i niepalny materiał odporny na gnicie, rdzę, pleśń, grzyby a także wszelkiego rodzaju insekty i szkodniki.

Dzięki panelom z perforacją daje ona możliwość właściwej wentylacji połaci dachowej oraz zapobiegają zawilgoceniu budynku.


Podbitka nie wymaga konserwacji ani malowania, dając użytkownikom długoletnią satysfakcję, popartą gwarancją. Półmatowa powierzchnia i struktura paneli doskonale imituje usłojenie drewna, a idealnie dobrana kolorystyka umożliwia dopasowanie do najczęściej stosowanych elementów stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych, czy też połaci dachowych oraz pozwala na mycie wodą i detergentami.

 Podbitka Nature ma podwyższoną odporność na promienie UV w związku z tym będzie można ją montować w obszarze spodniej części połaci dachowej również w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Do produkcji systemu podbitki Nature została wykorzystana najnowsza technologia TERMODRUKU, która umożliwia dokładne odwzorowanie naturalnego drewna. Dodatkowo powierzchnia wykonana tej technologii jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jak w przypadku kolekcji Unicolor podbitka z kolekcji Nature na strukturę powierzchni - „ślad pędzla".

Zastosowanie systemu CLICK oraz podwyższona sztywność paneli gwarantują pewny, szybki i łatwy montaż.

 

WYMIARY

Długość podbitki dachowej 270 cm

Szerokość podbitki dachowej 30 cm

 

Sprzedaż wyłącznie na pełne opakowania 1 op. = 8,10 m².

 

Oferta sprzedaży podbitki dachowej dostępna bez usługi montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl