Panele podłogowe Dąb Toledo AC4 8mm D4901 Exclusive Platinium Kronopol

Cena: 59,90 zł 59.90
ilość m2

towar niedostępny

Opis

Panele podłogowe Dąb Toledo Exclusive Platinium Kronopol

Dopasowanie poziomu podłogi do ceramiki sprawia, że idealnie sprawdzi się w salonie otwartym na przedpokój czy aneks kuchenny.

Producent: Kronopol
Kolekcja: Platinium Exclusive
Dekor: Dąb Toledo D4901
Klasa ścieralności: AC4
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: czterostronna v-fuga
Wymiary: 1380 x 193 mm
Gwarancja: 20 lat
Opakowanie: 2,397 m2 (9 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

Ogrzewanie podłogowe

Panele podłogowe Kronopol nadają się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Dopuszczalne jest montowanie paneli na wodnym ogrzewaniu podłogowym, pod warunkiem, że ogrzewanie będzie zamontowane równomiernie na całej powierzchni podłogi.

Zastosowanie wylewki betonowej związane jest z koniecznością zapewnienia równomiernego rozkładu temperatury, z możliwością stopniowego jej podnoszenia i utrzymania. Z uwagi na większe przesuszenie podłogi laminowanej w sezonie grzewczym i związane z tym możliwe zmiany wymiarów, szczególną uwagę należy zwrócić na prawidłowy montaż podłogi i zachowanie szczelin dylatacyjnych.

Jakość i ekologia

Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl