Panele podłogowe Dąb Stary Brioni AC4 8mm Classen Dynamic II - MONTAŻ GRATIS! Tychy Katowicka 41

Cena: 55,70 zł 55.70
ilość m2

Opis

DYNAMIC II

Jak sprawić, by nowa podłoga nosiła znamiona starej, o wyraźnej i głębokiej strukturze drewna? By wyglądem nie różniła się od drewnianej podłogi z góralskiej chaty? W kolekcji paneli podłogowych DYNAMIC II  każdy z sześciu dekorów stylizowany jest na dostojnie postarzały.


Producent: Classen
Kolekcja: Dynamic II
Dekor: Dąb Stary Brioni
Klasa ścieralności: AC4
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura synchroniczna, 4 V-fuga
Wymiary: 1286 x 194 mm
Gwarancja: 15 lat
Opakowanie: 1,996 m2 (8 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

Sposób montażu

W całej kolekcji zastosowany został system bezklejowego montażu Megaloc, który pozwala na łatwe i szybkie ułożenie paneli. Megaloc to mechanizm zatrzaskowy umieszczony na krótkim boku paneli. System skraca czas układania paneli prawie o połowę i gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi. Takie rozwiązanie to gwarancja najłatwiejszego i najtrwalszego montażu, ale także możliwość szybkiego demontażu podłogi w dowolnej chwili.

Zabezpieczenie Isowaxx

Panele CLASSEN posiadaja jedyne w swoim rodzaju zabezpieczenie - ISOWAXX - specjalną kompozycję wosków.Wszystkie krawędzie w trakcie procesu produkcyjnego zostają pokryte substancją ISOWAXX, która podczas montażu paneli przemieszcza się do góry, dzięki czemu automatycznie i trwale uszczelnia połączenie pióra i wpustu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl