Panele podłogowe Dąb Dominikana AC5 8mm D40104 Swisskrono Platinium Holiday AquaBlock 24H - MONTAŻ GRATIS! Tychy Katowicka 41

Cena: 94,90 zł 94.90
ilość szt

towar niedostępny

Opis

Panele podłogowe Dąb Dominikana Holiday Platinium Swiss Krono

Szerokie deski podłogi Holiday i wodoszczelny zamek Aqua Pearl pomagają w zachowaniu czystości.

Aqua Block 24h, gęsta płyta HDF w połączeniu z wodoszczelnym zamkiem Aqua Pearl pozwoliły uzyskać podłogę wodoodporną na zalanie do 24 godzin. Cecha ta daje ci potrzebny spokój i nie musisz się martwić codziennymi małymi wypadkami.


Producent: Kronopol
Kolekcja: Holiday Aqua Block 24H
Dekor: Dąb Dominikana D40104
Klasa ścieralności: AC5
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: czterostronna v-fuga
Wymiary: 1380 x 242 mm
Gwarancja: 30 lat
Opakowanie: 2,337 m2 (7 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

Ogrzewanie podłogowe

Panele podłogowe Kronopol nadają się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Dopuszczalne jest montowanie paneli na wodnym ogrzewaniu podłogowym, pod warunkiem, że ogrzewanie będzie zamontowane równomiernie na całej powierzchni podłogi.

Zastosowanie wylewki betonowej związane jest z koniecznością zapewnienia równomiernego rozkładu temperatury, z możliwością stopniowego jej podnoszenia i utrzymania. Z uwagi na większe przesuszenie podłogi laminowanej w sezonie grzewczym i związane z tym możliwe zmiany wymiarów, szczególną uwagę należy zwrócić na prawidłowy montaż podłogi i zachowanie szczelin dylatacyjnych.

Jakość i ekologia

Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl