Panele podłogowe Dąb Corona AC5 10mm symbol 4278 Krono Original Supreme Vario - MONTAŻ GRATIS! Tychy Katowicka 41

Cena: 51,90 zł 51.90
ilość m2

Opis


Nie musisz obawiać się o trwałość swojej podłogi, ponieważ kolekcja Supreme Vario wytrzyma długie lata użytkowania. Ciekawe wzornictwo, czterostronna V-fuga oraz struktury podkreślające naturalny rysunek drewna, połączone z niezwykle wytrzymałą powierzchnią i stabilnością tworzą podłogę o wysokiej odporności oraz fantastycznym wyglądzie.

 

 


Struktura powierzchni NL

Nature Line


Producent: Krono Original
Kolekcja: Supreme Vario
Dekor: Dąb Corona
Klasa ścieralności: AC5
Grubość: 10 mm
Powierzchnia: NL - nature line
Wymiary: 1285 x 192 mm
Gwarancja: 30 lat
Opakowanie: 1,727 m2 (7 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

System montażu

Nowatorski system 1click2go sprawia, że montaż podłóg Krono Original® jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak kąty, drzwi czy obszary pod kaloryferami. Łączenie na pióro i wpust wzdłuż długiego boku panelu wykonywane jest od góry i następuje przy zlicowanej powierzchni z sąsiadującym panelem. Panele są pewnie połączone, kiedy opatentowany zamek 1clic2go zamyka się ze słyszalnym kliknięciem. Szybko. Łatwo. Pewnie.


Jakość i ekologia

Panele podłogowe Krono Original produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl