Panele podłogowe Dąb Chantilly AC4 10mm symbol 5953 Krono Original Vintage Narrow - MONTAŻ GRATIS! Tychy Katowicka 41

Cena: 60,90 zł 60.90
ilość m2

Opis


Wąskie deski Krono Original Vintage Narrow nadają pomieszczeniom szczególnego uroku: jedną z cech charakterystycznych tej podłogi jest struktura heblowanej deski, która sprawia, iż podłoga zdaje się być ręcznie robiona. Matowa powierzchnia z błyszczącym, synchronicznym usłojeniem odzwierciedla naturalną strukturę prawdziwego drewna. Postarzany wygląd delikatnie pofałdowanej struktury wyznacza idealne tło aranżacji w stylu vintage.

 

 


Struktura powierzchni HO

Historic Oak


Producent: Krono Original
Kolekcja: Vintage Narrow
Dekor: Dąb Chantilly
Klasa ścieralności: AC4
Grubość: 10 mm
Powierzchnia: HO - historic oak
Wymiary: 1285 x 123 mm
Gwarancja: 30 lat
Opakowanie: 1,42 m2 (9 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

System montażu

Nowatorski system 1click2go sprawia, że montaż podłóg Krono Original® jest łatwiejszy i szybszy niż kiedykolwiek, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak kąty, drzwi czy obszary pod kaloryferami. Łączenie na pióro i wpust wzdłuż długiego boku panelu wykonywane jest od góry i następuje przy zlicowanej powierzchni z sąsiadującym panelem. Panele są pewnie połączone, kiedy opatentowany zamek 1clic2go zamyka się ze słyszalnym kliknięciem. Szybko. Łatwo. Pewnie.


Jakość i ekologia

Panele podłogowe Krono Original produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl