Panele podłogowe Dąb Adriatyk AC4 10mm symbol D3793 Kronopol Marine - MONTAŻ GRATIS! Tychy Katowicka 41

Cena: 76,90 zł 76.90
ilość m2

towar niedostępny

Opis

Podłoga inspirowana drewnem i wodą. Nowy wąski format w klasie AC4 daje możliwość wypłynięcia na szerokie wody wnętrzarskich aranżacji.

 

Struktura WA
struktura drewna szczotkowanego


Producent: Kronopol
Kolekcja: Platinium Marine
Dekor: Dąb Adriatyk D3793
Klasa ścieralności: AC4
Grubość: 10 mm
Powierzchnia: czterostronna v-fuga, struktura drewna szczotkowanego, zamki typu Click
Wymiary: 1380 x 159 mm
Gwarancja: 20 lat
Opakowanie: 1,536 m2 (7 szt.)
Cena za 1 m2, sprzedaż na pełne opakowania.
 

Ogrzewanie podłogowe

Panele podłogowe Kronopol nadają się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Dopuszczalne jest montowanie paneli na wodnym ogrzewaniu podłogowym, pod warunkiem, że ogrzewanie będzie zamontowane równomiernie na całej powierzchni podłogi.

Zastosowanie wylewki betonowej związane jest z koniecznością zapewnienia równomiernego rozkładu temperatury, z możliwością stopniowego jej podnoszenia i utrzymania. Z uwagi na większe przesuszenie podłogi laminowanej w sezonie grzewczym i związane z tym możliwe zmiany wymiarów, szczególną uwagę należy zwrócić na prawidłowy montaż podłogi i zachowanie szczelin dylatacyjnych.

Jakość i ekologia

Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl