RATY 0%

 

Teraz możesz skorzystać z rat 0%, dzięki czemu zakupy stają się jeszcze bardziej przystępne. Nie obciążaj swojego budżetu i ciesz się zakupami, bez żadnych dodatkowych kosztów finansowych.

Dlaczego warto skorzystać z rat 0%? Jest szereg powodów.

  • Nie musisz czekać z wymarzonym remontem. Cieszysz się z użytkowania odświeżonych wnętrz wcześniej niż później.

  • Twój domowy budżet to udźwignie! Twoje możliwości zakupowe zwiększą się, dzięki rozłożeniu wydatków na 10 rat.

  • Spłacasz dokładnie tyle, ile wynoszą Twoje zakupy – nie ponosisz dodatkowych kosztów oprocentowania i prowizji
    (RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%).

  • Formalności ograniczone są do minimum, a zasady zawarcia umowy jasne i czytelne.

 

Skorzystaj z systemu ratalnego na cały asortyment! Odwiedź nasz salon, rozeznaj się w asortymencie i zdecyduj, czego potrzebujesz do aranżacyjnych zmian w Twoim domu. O szczegóły systemu rat 0% pytaj naszych doradców klienta. Zachęcamy do kontaktu.

 

Reprezentatywny przykład dla wartości kredytu 1000 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; stała stopa oprocentowania 0%; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy 10 miesięcy; liczba rat 10; wysokość raty 100 zł. O przyznaniu kredytu decyduje bank; Salony Multi Design jako pośrednicy przy udzielaniu kredytów oraz przyjmowaniu oświadczeń o odstąpieniu od kredytów współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A.; Zasady oferowania RAT 0% oraz informacja o banku, który udziela kredytu, dostępne są w punktach obsługi klienta. Wyliczenia na dzień 10.02.2023 r. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl