Pomiar

Dla klientów, którzy chcą skorzystać z usługi montażu paneli podłogowych lub drzwi oferujemy profesjonalny pomiar. Oczywiście usługa pomiaru nie jest obowiązkowa, możemy również dokonać montażu na podstawie Państwa wyliczeń.

Decydując się na zakup w naszym salonie są Państwo w stanie wszystko załatwić podczas jednej wizyty!
Pomiar - zakup - montaż - wszystko podczas jednej wizyty!

Pomiar - panele podłogowe.

Aby umówić się na pomiar pomieszczeń, w których zamierzają Państwo zamontować panele podłogowe zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Tychach przy ulicy Katowickiej 41 lub w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny 22 (obok Leroy Merlin przy Orlen). W naszym salonie wybiorą Państwo wraz z naszym doradcami wszystkie akcesoria, które są niezbędne do montażu. Wybierają Państwo panele podłogowe, listwy przypodłogowe, listwy progowe. Doradcy pokażą Państwu również jakie posiadamy podkłady pod panele, ale podkładów na tym etapie wybierać nie trzeba. Podkład jest dobierany w zależności od równości/nierówności podłoża, w którym mają być zamontowane panele. Dlatego odpowiedni podkład pomoże wybrać nasz pomiarowiec będą u Państwa w mieszkaniu/domu. Kiedy już wiemy jakie panele podłogowe mamy zamontować zostawiają Państwo naszemu doradcy adres pod którym mamy dokonać pomiaru oraz numer kontaktowy.

Na następny dzień telefonicznie kontaktuje się z Państwem nasz pomiarowiec, umawiając się na dogodny termin do dokonania pomiaru. Pomiarowiec wylicza powierzchnie pomieszczeń, ilość potrzebnych listew oraz akcesoriów do listew (ilość narożników, łącznik, zaślepek) dobiera również odpowiedni podkład. Następnie na podstawie produktów, które wybrali Państwo w sklepie, pomiarowiec przedstawia ostateczną kwotę wyceny.

W momencie kiedy akceptują Państwo wycenę, na miejscu z naszym pomiarowcem ustalany jest termin montażu oraz spisywana jest umowa. Zapłatę za towar mogą Państwo dokonać nie ruszając się z domu - przelewem bankowym lub osobiście w naszym salonie płacąc gotówką lub kartą. Są Państwo ciekawi jak przebiega gratisowy montaż paneli podłogowych? Zapraszamy do lektury tutaj.

Pomiar - drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne.

W celu umówienia się na pomiar należy odwiedzić nasz salon znajdujący się w Tychach przy ulicy Katowickiej 41 lub w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny 22 (obok Leroy Merlin przy Orlen). Na miejscu zostanie od Państwa spisany adres, w którym dokonamy ma zostać pomiar oraz numer telefonu. Mile widziane jest również wskazanie jakie drzwi chcieliby Państwo kupić. Dzięki takiej wiedzy praca naszego pomiarowca jest wtedy łatwiejsza oraz na miejscu jest wstanie dużo więcej Państwu wytłumaczyć i zaproponować różne rozwiązania montażowe.

Jeśli jeszcze nie wiedzą na jakie drzwi chcą się Państwo zdecydować to na pewno po odwiedzaniu naszego salonu decyzja będzie łatwiejsza. Posiadamy ponad 50 drzwi na ekspozycji, 7 producentów - każdy znajdzie coś dla siebie.

Po wizycie w naszym salonie pomiarowiec kontaktuje się telefonicznie i ustala z Państwem kiedy może przyjechać na pomiar. Następnie pomiarowiec przyjeżdża do Państwa, dokonuje pomiaru - uzupełnia kartę pomiarową, którą ma ze sobą, przy okazji odpowiada na Państwa pytania z zagadnień technicznych.

Wypełniona karta pomiarowa wraca najpóźniej na drugi dzień do naszego salonu. Dzięki uzupełnionej karcie doradcy są wstanie dokonać wyceny. Na tym etapie możemy zakończyć Państwa zakupy na dwie możliwości - osobiście podczas drugiej wizyty w naszym salonie lub całkowicie internetowo.

Opcja pierwsza - przyjeżdżają Państwo do salonu - jeżeli już wcześniej wybrali Państwo jakie drzwi montujemy, doradca potrzebuję parę minut na przygotowanie wyceny. Jeżeli nie dokonali Państwo wyboru na etapie pomiaru to nasi doradcy chętnie Państwu pomogą w podjęciu decyzji. Następnie na podstawie karty pomiarowej przygotują ostateczną wycenę. W momencie zaakceptowania wyceny spisujemy umowę. Płatności mogę dokonać Państwo gotówką, kartą lub wypisujemy zamówienie na dokonanie przelewu bankowego w przeciągu 3 dni.

Druga opcja - załatwiamy wszystko mailowo - jeżeli na etapie pomiaru wybrali Państwo model drzwi po dokonaniu pomiaru w mieszkaniu/domu prosimy o e-mail z prośbą o wysłanie wyceny. W przeciwnym przypadku doradcy będą myśleli, że zjawią się Państwo w salonie. Jeżeli na etapie pomiaru nie dokonali Państwo wyboru drzwi prosimy po pomiarze o e-mail jakie drzwi mają zostać przez naszych doradców wycenione. Następnie mailowo wysyłamy wycenę. W momencie zaakceptowania wyceny przez Państwa przysyłamy mailem umowę wraz z numerem konta do wpłaty. Państwo drukują umowę, podpisują i wysyłają do nas pocztą. W momencie otrzymania przelewu oraz umowy zamawiamy dla Państwa drzwi.

Pomiar drzwi jest bezpłatny, pobieramy jedynie zadatek w wysokości 50 zł, który następnie jest odliczany od przedstawionej wyceny. W momencie kiedy nie zdecydują się Państwo na zakup drzwi w naszym sklepie zadatek w wysokości 50 zł jest opłatą za dokonany pomiar i nie jest zwracany. Zabezpieczamy się w ten sposób przed klientami, którzy nie chcą robić u nas zakupów, tylko liczą na dokonanie pomiaru.

W momencie kiedy drzwi przyjadą od producenta na nasz magazyn, doradcy kontaktują się z Państwem w celu umówienia terminu montażu drzwi. Jak odbywa się montaż drzwi mogą przeczytać Państwo tutaj.


Oddział Tychy:

ul. Katowicka 41, 43-100 Tychy

Współrzędne GPS

50°08'12.8"N / 18°59'37.6"E

Dane kontaktowe:

tel. 731 55 55 99

tel. 732 55 55 99
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

e-mail: tychy@step-door.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
8:00 - 14:00


Oddział Sosnowiec:

ul. Zuzanny 22

41-219 Sosnowiec

(obok Leroy Merlin przy Orlen)

Dane kontaktowe:

tel. 790 270 280
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

e-mail:
sosnowiec@step-door.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
8:00 - 14:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl