Skontaktuj się z nami:

 

Pomiar


Decydując się na zakupy w naszym salonie, wszystko załatwisz sprawnie podczas jednej wizyty – kupisz to, czego potrzebujesz, umówisz się na pomiar i montaż.

Jeśli chcesz skorzystać z usługi montażu paneli podłogowych lub drzwi, oferujemy profesjonalny pomiar. Usługa pomiaru nie jest obowiązkowa, możemy dokonać montażu na podstawie Twoich wyliczeń.

Pomiar – panele podłogowe

Aby umówić się na pomiar pomieszczeń, w których zamierzasz zamontować panele, zapraszamy do naszego salonu. Z pomocą naszych doradców wybierzesz wszystkie akcesoria, niezbędne do montażu – panele podłogowe, listwy przypodłogowe oraz progowe. Odpowiedni podkład pod panele pomoże Ci dobrać nasz pracownik, po dokonaniu pomiaru w Twoim domu.

Kiedy już wybierzesz panele podłogowe, przekazujesz nam numer kontaktowy oraz adres, pod którym dokonamy pomiaru. Następnego dnia nasz pracownik podejmuje próbę kontaktu z Tobą i umawia się na dogodny termin wykonania pomiaru.

Pomiarowiec wylicza powierzchnie pomieszczeń, liczbę potrzebnych listew oraz akcesoriów do listew (liczbę narożników, łączników, zaślepek), proponuje również najbardziej odpowiedni podkład. Następnie na podstawie produktów, które zostały wybrane w salonie, pomiarowiec przedstawia ostateczną wycenę.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie wyceny, spisujemy umowę i ustalamy termin montażu.

Opłacić towar możesz bez wychodzenia z domu (przelewem bankowym) lub osobiście w naszym salonie, płacąc gotówką lub kartą.

Pomiar – drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne

Odwiedź nasz salon, aby umówić się na pomiar drzwi. Dobrze jest wiedzieć, jakiego rodzaju drzwi chcesz kupić – przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne itd. Dzięki takim informacjom, nasz pomiarowiec jest w stanie zasugerować Ci najodpowiedniejsze rozwiązania montażowe. Jeśli natomiast jeszcze nie wiesz, jakie drzwi wybrać, to wizyta w naszym salonie na pewno pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Po wizycie w naszym salonie pomiarowiec Skontaktuje się z Tobą telefonicznie i wspólnie ustalicie dogodny termin pomiaru. Po pomiarze, wypełniona karta pomiarowa najpóźniej na drugi dzień trafia do naszego salonu. Dzięki uzupełnionej karcie, doradcy są wstanie dokonać wyceny. Na tym etapie możemy zakończyć Twoje zakupy na dwa sposoby: albo osobiście (podczas drugiej wizyty w salonie) lub zdalnie (poprzez e-mail).

Pomiar drzwi jest bezpłatny w przypadku zakupu drzwi w naszym salonie. Pobieramy jedynie zadatek w wysokości 50 zł, który następnie jest odliczany od przedstawionej wyceny. Jeżeli ostatecznie nie zdecydujesz się na zakup drzwi u nas, zadatek nie jest zwracamy – jest opłatą za dokonany pomiar.

Na termin montażu umówimy się wówczas, kiedy Twoje wymarzone drzwi trafią do naszego magazynu od producenta. 

Chcesz dowiedzieć się, jak przebiega montaż drzwi? Kliknij tutaj.

 


ul. Katowicka 41,

43-100 Tychy

 

Współrzędne GPS

50°08'12.8"N / 18°59'37.6"E

Dane kontaktowe:

tel. 731 55 55 99

tel. 732 55 55 99
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

e-mail: tychy@step-door.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

10:00 - 18:00

sobota

8:00 - 14:00


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl