O sklepie

W branży wykończenia wnętrz działamy ponad 15 lat. W naszym salonie stacjonarnym w Tychach przy ulicy Katowickiej 41 na powierzchni blisko 200 m2 sprzedajemy ponad dwa tysiące produktów. Stale powiększające grono klientów zaowocowało otworzeniem w czerwcu 2016 nowego salonu w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny 22. Salon znajduję się obok Leroy Merlin przy Orlen.

Nasz salon w Tychach można podzielić na dwie części. W części pierwszej przy samym wejściu znajdują się parapety wewnętrzne, zewnętrzne oraz bardzo modne karnisze metalowe w różnych rozmiarach. Trochę dalej wystawka desek drewnianych firmy Barlinek wraz z listwami przypodłogowymi, desek bambusowych z WildWood oraz GlobalWood. Dla klientów szukających desek litych możemy zaproponować produkty firmy Everhome. Idąc dalej znajdziemy panele podłogowe Egger, Tarkett, Kronopol Platinium oraz Classen Futuro. W środkowej części znajduję się kilka palet z panelami podłogowymi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

W drugiej części salonu przeważają drzwi wewnętrzne, mogą Państwo na miejscu zobaczyć ponad 50 różnych modeli drzwi znanych i cenionych przez konsumentów takich firm jak Porta, Pol-Skone, DRE, Verte, Invado oraz Voster. Posiadamy również drzwi zewnętrzne z Gerdy oraz KR-Center. W drugiej części salonu oprócz drzwi znajduję się bardzo bogata ekspozycja wysokiej jakości paneli podłogowych Balterio, Quick-Step, Parador oraz Classen. Na miejscu posiadamy również duży wybór listew przypodłogowych oraz listew progowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest wyjątkowo modna w ostatnich latach podbitka dachowa PCV firmy VOX. Oferujemy również panele ścienne PCV oraz kompozytową deskę tarasową firmy WildWood.

Każdego dnia dla Państwa pracuję 4 wykwalifikowanych doradców, 4 montażystów oraz 2 kierowców. Każdy z nich pracuję w branży kilka lat, posiada odpowiednią wiedzę, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Aby zapewnić wysoki poziom obsługi nie zatrudniamy ludzi, którzy nie mają odpowiedniej kilkuletniej wiedzy w naszej branży. Wszystkie produkty jakie znajdują się u nas w salonie w Tychach oraz w Sosnowcu mogą zobaczyć Państwo na tej stronie internetowej. Ceny widoczne w sklepie internetowym są aktualne i pokrywają się z tymi, które znajdą Państwo w salonie stacjonarnym.


Oddział Tychy:

ul. Katowicka 41, 43-100 Tychy

Współrzędne GPS

50°08'12.8"N / 18°59'37.6"E

Dane kontaktowe:

tel. 731 55 55 99

tel. 732 55 55 99
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

e-mail: tychy@step-door.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
8:00 - 14:00


Oddział Sosnowiec:

ul. Zuzanny 22

41-219 Sosnowiec

(obok Leroy Merlin przy Orlen)

Dane kontaktowe:

tel. 790 270 280
opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora

e-mail:
sosnowiec@step-door.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
8:00 - 14:00


Formy płatności.
Na miejscu w salonie stacjonarnym mogą zapłacić Państwo gotówką lub kartą. Sklep internetowy obsługuję szybkie przelewy internetowe za pomocą przelewy24.

 

Jak dojechać do naszego salonu w Tychach. Jadąc od strony Tychów, mijamy giełdę kwiatową po prawej stronie, dojeżdżamy do świateł. Na światłach jedziemy prosto, po prawej mamy stację benzynową BP, po lewej stację benzynową Orlen oraz browar. Po minięciu świateł jedziemy jeszcze kilometr. Mijamy po prawej salon samochodowy Peugeot, po lewej salon samochodowy Hyundai i nasz salon znajduję się po lewej stronie pomiędzy drukarnią Roco, a niedawno otwartą myjnią ręczną ze stacją diagnostyczną TechCar.Jak dojechać do naszego salonu w Sosnowcu. Jadąc od strony Olkusza drogą DK94, mijamy po prawej stronie salony samochodowe, między innymi salon Opla. Zjeżdżamy tak jak do Centrum Handlowego Aucham / Leroy Merlin, zaraz przy zjeździe mamy stację Orlen. Nasz salon znajduję się zaraz przy stacji Orlen. Jadąc od strony Katowic nasz salon jest po przeciwnej stronie. Wystarczy zatem kierować się cały czas na Centrum Handlowe Auchan, znaki tak nas poprowadzą, że zaczniemy jechać w dobrym kierunku mając po prawej stronie salon Opla, stację Orlen czyli też nasz salon.

 

Zdjęcia salonu w Tychach - parter:


Zdjęcia salonu w Tychach - piętro:Zdjęcia salonu w Sosnowcu:


W salonie znajdziecie Państwo produkty następujących producentów:

           
           
               


Adres firmy oraz adres do obsługi reklamacji: step-door.pl, ul. Katowicka 41, 43-100 Tychy. Dane identyfikacyjne: Panelowy Sp. z o.o. ul. Zagórska 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza NIP: 629-247-91-06, REGON: 366789120

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl